BLOG DEMO TALEBİ

Delfin Projeler

HAYS

Teksas; 1987’den beri Edirne’de 3200m2 alandaki modern tesiste 300 kişilik uzman ekiple süren üretimi, yaratıcı, dinamik ve hızlı tasarım grubuyla uyum içerisinde çalışmaktadır. İstanbul Merkez Ofisinde genç ve eğitimli tasarımcılar; modayı gözeten, güncel, yenilikçi konseptlerle en güzel ve özgün modellere hayat vermektedir. İç giyim, gece giyimi ve ev kıyafetlerine kadar farklı ürün grupları içerisinde, herkese konfor, şıklık ve estetik sunmaktadır. Sektörün liderlerinden olan Teksas büyüyen yapısıyla birlikte Keşan’daki entegre üretim tesisleri ve İstanbul’daki merkezinde Nebim V3 ERP ve üretim süreçlerini takip etmektedir. İnternet sitesinden yapmış olduğu satışlar ve mağazalarıyla birlikte e-fatura, e-arşiv ve tüm muhasebesel süreç takiplerinin de 2017 yılı itibariyle Nebim üzerinden yürütmektedir.

LALAY

Lalay, 2007 yılında Anadolu’nun geçmişten gelen değerlerini bugüne taşıma amacıyla, Figen Subaşı Westerhof ve Çiğdem Subaşı ortaklığında, Subaşı Grup’un bir sosyal sorumluluk projesi olarak doğdu. Ortak bir hayalin özgün bir markaya dönüştüğü Lalay, ülkemizde kadın girişimciliğinin önemli temsilcilerinden biri oldu.
Anadolu Kültürü ile gönül bağını koparmamış zanaatkarlar, el sanatçıları, ustalar ve onların halen azimle yarattığı eşsiz değerler Lalay’ın en büyük esin kaynağı oldu.
Tarihin izlerini bıraktığı bu değerleri, doğal yollarla günümüze taşımak amacıyla kara tezgah ve el tezgah dokuma peştamal, peşkir havlularla işe başlandı. Sonrasında ise sabun, bakır el işçiliği, pamuk yorganlar, pamuklu yatak çarşafları, peştamal ve havlu bornozlarla devam edildi.
Lalay Denizli’de yapmış olduğu üretimleri dünyanın dört bir yanına e-ticaretle satışını yapmaktadır. Firma Denizli’deki üretim tesislerinde ve İstanbul’daki merkezinde Nebim V3 ERP ve üretim programını başarı ile kullanmaktadır.

UFUK MEŞRUBAT

Merkezi Kayışdağın’da bulunan taksitli satış ve çeyiz sektörünün önde gelen firmalarından Ufuk Mefruşat merkez ve 7 mağazasında nebim V3 ERP yazılımını başarı ile kullanmaktadır. Firmanın büynsesinde bulunan evdiz.com sitesinden de online olarak satış yapmaktadır. Firma 2016 yılından beri Karaca Home ürünlerinde satışını yapmaktadır.

TUNÇ MOBİLYA

Mobilya, beyaz eşya, çeyiz sektörünün önde gelen firmalarından Tunç Mobilya merkezinde ve taksitli satış yapan 7 mağazası ile birlikte Nebim V3 ERP yazılımını tercih etmiş ve proje başarı ile tamamlanmıştır.

İDEAL FIRSAT

2006 yılında İDEAL FIRSAT SANAL MAĞAZACILIK unvanı ile GSM sektörüne giriş yapmış olan firma; EKOTED BİLİŞİM GIDA İNŞAAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak unvan değişikliği yapmış ve halen sektördeki faaliyetine devam etmektedir.
25 kişilik ekibi ile hem kapalı devre İnternet sitesi ( www.idealfirsat.com) hem de uzmanlaşmış satış ve satınalma ekibi ile bayi satış, toptan satış tarafında 3500 bayisine internet üzerinden hizmet vermektedir. .Nebim V3 ERP ile kendi sitesinden yapmış olduğu tüm sıcak satış operasyonunu online olarak hızlı bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

HEPSİ LİFE

HepsiLife Ev Tekstil Mağazaları, ev tekstil sektöründe nevresim, yatak örtüsü, yorgan ve yastık grubu ile havlu ve bornoz grubu ürünlerinin tedarikini, toptan ve perakendede kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. 2000 yılında kurulan firma, kuruluşunu takip eden 13 yıl içerisinde kendi konseptinde mütevazi ve deneyimli satış ekibine sahip bir firma haline gelmiştir. Bu süre zarfında, alanında markalaşmış üretici firmaların ürünlerini bir araya getirerek, perakende ve toptan satışta birçok ilke ve başarıya imza atmıştır. Hepsi life gerek toptan gerekse 8 mağazasında Nebim V3 ERP nin tüm süreçlerini kullanmaktadır. Proje geçişi başarı ile tamamlanmıştır.

SERA BELLA

Merkezi İstanbul’da bulunan abiye sektörünün önde firmalarından Serabella ‘da Nebim üretim projesine başlandı. Mağazalarıyla birlikte 2017 yılının ilk döneminde tüm süreçlerle birlikte V3’ geçişi yapılmış olacaktır.

AKKU TEKSTİL

Akku Tekstil 2003 yılında 16 yıllık üretim tecrübesiyle birlikte kurulmuş güçlü bir üretim firmasıdır. Malatya da 3500 m2, Adıyaman’da 5000 m2, İzmit ve İstanbul’da 4000 m2 lik bir alanlarda üretim merkezleri bulunmaktadır. İplik mamul oluşumuna kadar geçen tüm süreçleri kendi bünyesinde yapmaktadır. Markaları Akku Kids, Maccaboy, Akkuzu, Minicitlenbik, Fanatikamigo olarak Türkiye’nin her yerinde ve yabancı ülkelerde satışı yapılmaktadır. Ekim 2016 da başlayan Nebim ERP V3 ve üretim projesi 2017 Ocak ayında canlıya geçmiş tüm süreçlerde eksiksiz olarak kullanılmaya başlanmıştır.
Delfin Yazılım iş birliği ile Nebim V3’ü tercih etti.

AYBİR LOJİSTİK

Aybir lojistlik, Depolama, depo içi katma değerli hizmetler, nakliye ve parsiyel dağıtım konularında hizmet vermektedir. Büyüyen yapısıyla hılza ilerlemeye devam etmektedir.

B’IOTA

Delfin Yazılım iş birliği ile Nebim V3’ü tercih ederek SAP entegrasyonu ile Merkez ve mağazalarında canlı kullanıma geçmiştir.
2002 yılında kurulan B’IOTA Laboratuvarları sağlık ve güzellik sorunlarına etkin ve uzun vadeli bitkisel çözümler üretmektedir. . Bünyesinde Bioxcin, Bioder, Bioblas, Biomen, Restorex ve Nutraxin gibi markaları barındıran B’iota sürekli yeni ürünler geliştirerek dünya markaları yaratma hedefine hızla ilerlemektedir.. Yenilikçi ürünleriyle sağlık ve güzelliği bir arada sunan B’iota, doğanın sınırsız yararını sunduğu farklı bitkileri sentezleyerek en son teknolojiyi titizlikle bir araya getirmektedir . B’iota’nın devrim yaratan nitelikteki markaları çeşitli sorunlara yüzde 100 bitkisel çözümler sunarken bu ürünler eczaneden markete, zincir mağazalardan parfümeriye kadar birçok noktada tüketiciyle buluşmaktadır
Biota perakende mağazalarla tüketicilerle buluşmaya başlamıştır.

ORİJİNAL MARKA

Delfin Yazılım iş birliği ile Nebim Winner’dan tüm süreçleri ile Nebim V3 yazılıma başarılı geçiş sağlamıştır.
Şirket tarafından satılan ürünler, kalitesi ve güvenilirliği ile ön plana çıkmış, bilinirliği dünya bazında üst seviyede olan markalara aittir. Ürünlerin tamamı yetkili distrübütör veya mağazalarından satın alınıp, tüm satış evrakları yasal merciler tarafından onaylanmış %100 orijinal ürünlerdir. Türkiye’de kendi sektöründe en büyük ve güvenilir olan firmamızın amacı “%100 orijinal ürünleri %100 müşteri memnuniyeti ile piyasa fiyatlarının altında tüketiciye sunmak” tır.

HİSAR İPLİK

Delfin Yazılım iş birliği ile Nebim Winner’dan tüm süreçleri ile Nebim V3 yazılıma başarılı geçiş sağlamıştır.
Hisar İplik olarak 1954 yılında pamuk viskon ve karışım iplik üretimiyle yolculuğumuza başlamıştır.. 1970 yılında yuvarlak örme kumaş imalatını da üretim yelpazemize eklemiş, kendi bünyelerindeki iplik imalatı sayesinde numune çalışmalarını hızlı şekilde sonuçlandırmaktadırlar. .Yenilikçi, sürdürülebilir ve geleceğe dönük vizyonumuzla uluslararası standartlara uygun üretim yapmaktadırlar.

SAFAŞ

Delfin Yazılım iş birliği ile Nebim Winner’dan tüm süreçleri ile Nebim V3 yazılıma başarılı geçiş sağlamıştır.
1990 yılında Gebze’de kurulan, ve 1997 yılında tamamen yenilenen modern tesislerinde, Safaş , halen Marmara bölgesinin en büyük sünger üreticisidir.2009 yılında Ankara’da devreye alınan, Türkiye’nin en modern ve en büyük kapasiteli sünger tesisi ile Safaş, her geçen gün büyüyen pazar payını da göz önünde bulundurarak, Marmara’da bölgesel bir üretici konumundan, ulusal bir temincisi konumuna gelmiştir.
Delfin Yazılım iş birliği ile Nebim V3’ü tercih etti

DOĞANER

Şirket merkezi, İstanbul Tuzla Orhanlı bölgesinde bulunmaktadır. Doğaner, otomobil bakım ürünlerinin, otomobil aksesuarları ve ev temizlik ürünlerinin ithalatı pazarlaması ve dağıtımını içermektedir. Doğaner Otomotiv,, Türkiye genelinde mağaza zincirleri (Bauhaus,Carrefour,Çetinkaya, Koçtaş, Metro, Özdilek, Real, Tekzen, Tesco Kipa ) otomobil servisleri, oto kuaförleri, benzin istasyonları, hırdavatçılar, otomobil parçacıları ve boyahaneler olmak üzere 1500 ün üzerinde perakende ve toptana, hizmet vermektedir

DAYMOD

Delfin Yazılım iş birliği ile Nebim Winner’dan Üretim, E Ticaret, E Fatura, E Defter E Arşiv entegrasyonları ile Nebim V3 yazılıma başarılı geçiş sağlamıştır. Üretimin her safhasında tüm süreçler Nebim üretim programı kullanılarak yapılmaktadır.
DAYMOD Çorap 1984 yılında Uğur Çorap adıyla kurulmuş olup, faaliyetlerini çorap ve iç çamaşırı alanlarında sürdürmüştür. İlk yıllarda iç piyasadaki üreticilerin mallarını mağazalarında pazarlayan firma, ilerleyen yıllarda İtalya, Fransa gibi modanın trendlerini belirleyen ülkelerden son moda ürünleri müşterisiyle buluşturmuştur. Üretimin tüm aşamaları tam otomatik makinelerde, her aşamada kalite kontrol görevlilerinin kontrolünde ve yüksek teknoloji cihazlarla gerçekleştirilmektedir. Bu hem daha kaliteli mal üretimini sağlamakta, hem de tüketici taleplerine daha hızlı cevap verilmesine olanak tanımaktadır.
Delfin Yazılım iş birliği ile Nebim V3’ü tercih etti.

ASAQ

Dünyanın en büyük kişiye özel parfüm tasarım markası Abdul Samad Al Qurashi (ASQ), parfümün yanı sıra Arap Yarımadası’na özgü mistik kokular ve parfüm yapımında hammadde olarak kullanılan çok pahalı ağaç kökleri ve dalları da satışa sunuluyor. Marka ayrıca 500’den fazla satış noktasına sahiptir. Türkiye de bulunan 6 mağaza V3 ile hizmet vermektedir .

GRUPLAR MOBİLYA

Delfin Yazılım iş birliği ile Nebim Winner’dan tüm süreçleri ile Nebim V3 yazılıma başarılı geçiş sağlamıştır.
Yarım yüzyıla yakın bir süredir İstanbul’un önde gelen mobilya firması olan Guruplar Ailesi 36 yıldır iş yaşamına devam etmektedir. Firma kurulduğundan bu yana ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, kendini yenileyerek hem kendi markası olan guruplar mobilya hem de Türk mobilya sektörünün en önemli markalarından Bellona ve Mondi bayilikleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Standartları sürekli yükselterek tüketicinin güvenini kazanmıştır. İstanbul mobilya tarihinin 36 yılına şahit olmuş bir firma olmanın onurunu yaşayan ve başarıdan başarıya koşan Guruplar Ailesi 36 yıl içinde mobilyada her türlü yeniliği tüketicisi ile tanıştırırken, bugün yemek odasından, yatak odasına, kanepeden oturma gruplarına, yataktan ev tekstiline ve halıya kadar bir evin ihtiyacı olan yüzlerce ürünü tüketiciyle buluşturmaya devam etmektedir.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email